Tereza Mašková

Tereza Mašková se narodila 11. dubna 1996 v Třinci. Pochází z hudební rodiny. Hudbě se aktivně věnuje od svých sedmi let, kdy začala studovat zpěv a klavír na základní umělecké škole. Vystudovala obor muzikál na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Ve stejném čase začala hrát klubové koncerty se svojí první kapelou.
Jako čtrnáctiletá účinkovala v pěvecké soutěži Česko Slovensko má talent a probojovala se do semifinále. V červnu 2018 zvítězila v poslední sérii Česko Slovenské SuperStar a následně se stala jednou z hvězd zpěvácké show Tvoje tvář má známý hlas. Tereza je aktuálně „všudypřítomná“ i díky spolupráci se známou značkou Tezenis, která svoji novou kolekci propaguje právě díky masivní kampani s růžovovlasou zpěvačkou.
V pátek 16. září vydala Tereza Mašková svoje „první album“, nejde však o autorskou tvorbu. Fanoušci na něm najdou výběr skladeb, které zpívala v SuperStar a také ukázky z show Tvoje tvář má známý hlas. V současnosti studuje obor populární zpěv a pracuje na svém debutovém studiovém albu, na kterém by neměl chybět ani singl „New me“.