Jonas Wall

Saxofonista Jonas Wall pochází ze Švédska. Na klarinet začal hrát už v šesti letech a studium hudby završil absolvováním Královské akademie hudby ve Stockholmu v roce 1997. Profesionálně vystupuje od 17 let. Hrál s řadou hudebníků i v různých souborech a orchestrech, působil na zámořských lodích nebo vystupoval na americkém turné s Brianem Wilsonem.  
Stejně různorodý je výčet žánrů, které hraje: od klasiky po Deep House. Ve své kariéře se účastní různých turné, natáčí s hudebníky mezi nimiž jsou např. Nils Landgren Funk Unit, Crusaders, Brian Wilson, Bill Champlin, Clarence Clemmons, SWE Jimmy Bo Horne, Peanuts Hucko, Ray Anderson, Bob Mintzer, Randy Goodrum, Bill Cantos, Alan White, Bjorn Skifs, Magnum Coltrane Price, Frank McComb a další.
Jonas je také producentem, mistrem zvuku a aranžérem. Jeho nejoblíbenějšími žánry zůstává funk, soul, jazz a hiphop a i jeho vlastní hudba je eklektická směs jazzu, funku a urban-soulu. Poslechnout si ho můžete na nahrávkách: Like This,  Getting There,  Headphonetics
“Splnil se mi sen. Zahrát si s kapelou jakou je Mezzoforte, hudbu na které jsem vyrůstal a stále ji poslouchám, je zároveň poctou a uznáním."
"Všechno, co jsem doposud dělal, mě posouvalo dál, ať už  jako hudebníka, ale i lidsky. A to s každým dnem stále platí dál!"